Майбутні фізичні терапевти набувають практичних навичок

Майбутні фізичні терапевти набувають практичних навичок

      Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія»  почали новий навчальний рік  не лише з успішного опанування   теоретичних знань, а й з інтересом вчаться застосовувати їх на  практиці.

     Практичні заняття  майбутніх фізичних терапевтів проходять, зокрема,й в лікувальному центрі «Kinesiotherapy», під керівництвом асистента кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, практикуючого фізичного терапевта Ігоря  Шамакова.

     Ігор Борисович зазначає, що студенти активно відпрацьовують практичні навички. В нагоді знання з анатомії нормальної та патологічної фізіології, фізіології рухової активності, біомеханіки та клінічної кінезіології, теорії та методики фізичного виховання.

     Упродовж заняття поруч із майбутніми фахівцями перебувають практичні фізичні терапевти, які допомагають правильно виконувати комплекси фізичних вправ та контролюють рівень індивідуального фізичного навантаження пацієнта. Береться до уваги  загальний стан  здоров’я, вік та особливості захворювання. Здобувачі засвоюють навик комунікативності, спілкування з пацієнтами та членами родини, що є дуже важливим в майбутній практичній діяльності.

     Ігор Шамаков, як стейкхолдер, зізнається, що з радістю  прийме на роботу своїх студентів після отримання  ними диплому бакалавра та магістра.

16.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar