Науково - практична конференція з  проблем сучасної  онкопатології

Науково - практична конференція з проблем сучасної онкопатології

Сьогодні в ЗДМУ почала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна онкопатологія: морфогенез, патоморфологічна діагностика і прогноз пухлин», на якій вчені,  члени Інтернаціональної Академії Патології з Греції та України, обговорюють сучасні проблеми  патоморфологічної ліагностики пухлин в біопсійно-операційному матеріалі хворих та способи прогнозування їх агресивного перебігу.

У роботі конференції  беруть участь онкопатологи з Києва, Запоріжжя, Харкова, Львова, Дніпра, Вінниці, Сум. До участі в конференції залучені лікарі-патологоанатоми з усіх регіонів України.

На конференції з доповіддю «Від активації генів – до прогресування раку: проблеми патоморфологічного прогнозування» виступить дійсний член Інтернаціональної Академії Патології, проректор з наукової роботи ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Валерій Туманський.

 

 

16.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar