Першокурсники Медичного коледжу  зустрілися  з гарантом освітньої програми «Фармація»

Першокурсники Медичного коледжу зустрілися з гарантом освітньої програми «Фармація»

 У Медичному фаховому коледжі ЗДМУ відбулася зустріч студентів відділення "Фармація" першого курсу з гарантом освітньої програми  «Фармація»  кандидатом фармацевтичних наук  Тетяною Каплаушенко.

Гарант програми ознайомила учасників зустрічі з освітньо-професійною програмою (ОПП) «Фармація», яка постійно оновлюється, – враховуються побажання та зауваження всіх учасників навчального процесу та роботодавців. Гарант  закликала студентів брати активну участь у анкетуваннях, які проводяться в закладі, наголосивши, що всі учасники навчального процесу мають як права, так і обов’язки щодо освітнього процесу, згідно з Законом України «Про вищу освіту».

Тетяна Каплаушенко  підкреслила, що ОПП «Фармація» побудована на принципах студентоцентрованості, враховує регіональні особливості і потреби медицини та фармації. У Медичному фахового коледжі створені всі умови для формування індивідуальної навчальної траєкторії кожним здобувачем освіти: запроваджено вільний вибір вибіркових дисциплін,освітній процес забезпечує високопрофесійний професорсько-викладацьким склад, а критерії оцінювання знань студентів є зрозумілими та прозорими.

Тетяна Миколаївна  також зупинилася на необхідності дотримання засад доброчесності, продемонструвала, які  можливості є у кожного студента МФК ЗДМУ, щоб опанувати  всіма необхідними практичними навичками, зокрема, і  в умовах карантинних обмежень.

 

16.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar