Студентам - про засади академічної доброчесності

Студентам - про засади академічної доброчесності

     Опанування  компетентностями з дотримання академічної доброчесності є надзвичайно важливими в освітньому середовищі ЗДМУ. Здобувачів освіти з початку їхнього університетського шляху цілеспрямовано орієнтують дотримуватися етичних принципів  та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання.  

   Сьогодні перед  студентами-першокурсниками спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» із лекцію «Принципи академічної доброчесності» виступила професор кафедри культурології та українознавства Тетяна Гребенюк.

     Тетяна Володимирівна ознайомила слухачів зі змістом поняття «академічна доброчесність», історичними етапами його формування, основними різновидами академічної недоброчесності та заходам із запобігання її проявам у Запорізькому державному медичному університеті. Окрему увагу професор приділила поясненню студентам рубрик нормативної бази, яка регламентує доброчесну навчальну діяльність як в Україні загалом, так і в ЗДМУ.

     Лекція пройшла у доброзичливій атмосфері; деякі аспекти теми стали об’єктом окремого обговорення, зокрема, питання вибору й коректного використання інформаційних джерел для підготовки студентських рефератів, виступів, творчих завдань. Зупинились на  проблемах повторного використання підготовленого студентом матеріалу в рамках різних дисциплін тощо. До відома здобувачів освіти було доведено інформацію про структурні підрозділи та відповідальних осіб, до яких можна звертатися в разі виникнення питань.      

 

15.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar