Під час зустрічі з гарантом  - про вивчення англійської  та психологічну підтримку

Під час зустрічі з гарантом - про вивчення англійської та психологічну підтримку

     14 вересня відбулась чергова зустріч гаранта освітньої програми професора Сергія  Павлова зі здобувачами вищої освіти напряму «Технології медичної діагностики та лікування». Йшлося про важливі питання -  вивчення англійської мови та психологічну підтримку студентів у ЗДМУ. Це актуально, оскільки випускники українських університетів мають знати англійську мову так, щоб повноцінно й адекватно брати участь в освітньому та професійному житті як на національному, так і на міжнародному рівні, - тобто, володіти англійською  на рівні не нижче В2.

     Гарант освітньої програми підкреслив, що на сучасному етапі англійська є мовою спілкування у медицині. Крім того, для здобуття другого, магістерського, рівня вищої освіти, необхідно складати ЗВО саме з англійської мови. Ці обставини обумовлюють важливість вивчення цієї дисципліни. Наш університет володіє всіма ресурсами задля ефективної підготовки студентів, з ними працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, є сучасне методичне та технічне забезпечення. Професор Сергій Павлов  зазначив, що завдяки плідній праці співробітників кафедри іноземних мов, практично всі студенти склали ЗВО з англійської мови для вступу у магістратуру.

     Завідувачка кафедри іноземних мов доцент Олена  Гордієнко  наголосила, що для студентів, які бажають поглибити свій рівень володіння англійською мовою, працюють різнорівневі курси англійської («EFL - English as a Foreign language») розроблені на базі видавництв Cambridge University Press, Longman, Pearson Education. Студентам старших курсів та магістрантам  пропонується вивчення курсу «Англійська мова для спеціальних цілей» («ESP - English for Specific Purposes»), який базується на виданнях Cambridge University Press «English in Medicine» та «Professional English in Use». Під час роботи на курсах активно використовуються комп’ютерні класи, інтерактивні дошки та навчально-методичні комплекси з дисциплін, які включають в себе Student’s Book, Work Book, CD/DVD dicks, e-books, що в цілому сприяє якісній подачі, опрацюванню, закріпленню матеріалу та контролю, а також підвищує інтерес та мотивацію контингенту курсів.

     Крім того, на кафедрі працює розмовний клуб «Speaking Club», де студенти дискутують з носіями мови на різні нагальні теми англійською, а також лінгвістичний клуб «Lingua», на засіданнях якого студенти разом з викладачами обговорюють мовні питання та розглядають аспекти країнознавства. Особлива увага приділяється проблемам техніки перекладу медичної літератури та медичної термінології.

     Друга частина зустрічі була присвячена службі психологічної підтримки у ЗДМУ. Перед студентами виступив професор кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології Віталій Підлубний, який є  відповідальною особою за цим напрямом. Віталій Леонідович зазначив, що  студенти і працівники ЗДМУ щоденно можуть отримати кваліфіковані консультації провідних фахівців кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології та надав необхідну контактну інформацію.

 

15.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar