Курсанти на ФПО ЗДМУ активно приступили до занять

Курсанти на ФПО ЗДМУ активно приступили до занять

     Факультет післядипломної освіти ЗДМУ взяв з початком нового навчального року гарний старт освітнього процесу.  «Розпочалися  навчання слухачів за медичним напрямом  на 12 курсах  підвищення кваліфікації, - розповів декан факультету, професор Юрій Рябоконь. -  Вони  відбуваються як в очній формі ,так і дистанційно у режимі реального часу,  за допомогою додатків MS Teams Teams та сервісів Microsoft Office 365. На курсах вторинної спеціалізації з «Функціональної діагностики», «Дерматовенерології», «Дитячої анестезіології» навчається 25 курсантів із  Запоріжжя, Запорізької області та  Маріуполя.  

     Як і раніше, великою популярністю користуються серед слухачів  двотижневі  курси тематичного удосконалення, ми запропонували курсантам опанувати таку тематику:  "Артроскопія колінного та плечового суглобу», «Актуальні питання діагностики психічних захворювань», «Особливості ІІ етапу реформування медичної допомоги», «Основи менеджменту охорони здоров’я», «Дерматоонкологія», «Гострі респіраторні хвороби у дітей молодшого віку», «Сучасні аспекти діагностики та корекції порушень рефракції». Зараз над цими проблемами працюють  62 курсанти з різних куточків Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Дніпропетровської області. Особливо великим попитом користується цикл ТУ «Основи менеджменту охорони здоров’я», - тема дуже актуальна з огляду динамічних  змін в галузі, її зголосився вивчати 31 курсант, серед яких -  директори медичних закладів та їхні заступники.

     Також успішно проводяться курси стажування з «Інфекційних хвороб» та «Дерматовенерології»».

     Загалом, за словами декана факультету,  на курси зарахований 101 курсант з яких 62 – набуватимуть нових знань за бюджетиі кошти. У  проведенні курсів беруть активну участь співробітники  кафедр: внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини, дерматовенерології та косметології з курсом дерматовенерології і естетичної медицини ФПО,  психіатрії, психотерапії,загальної та медичної психології, наркології та сексології, дитячих хвороб, травматології і ортопедії, офтальмології, інфекційних хвороб, сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології.

     За фармацевтичним напрямом на факультеті розпочалися  навчання на трьох курсах підвищення кваліфікації для провізорів і фармацевтів Запорізької області , -  це два передатестаційних цикли за фахом «Організація і управління фармацією» та «Загальна фармація», а також вторинна спеціалізація за фахом «Організація і управління фармацією». Всього з початку курсів на навчання  зараховано 98 слухачів. Заняття відбуваються з використанням дистанційних методів освіти за допомогою додатку Teams та сервісів Microsoft Office 365. З курсантами працюють викладачі кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії та кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології.

 

15.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar