Вивчайте англійську у ЗДМУ

     Кафедра іноземних мов Запорізького державного медичного університету пропонує курси з англійської та німецької мов (на платній основі).

     Переваги обрати саме такий формат навчання : досвідчені викладачі з міжнародними сертифікатами (Proficiency Level); зручний час проведення занять на базі ЗДМУ у аудиторіях  із сучасним обладнанням; ґрунтовний досвід дистанційного викладання в умовах карантину;  викладання за матеріалами видавництв Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan Express Publishing, Pearson.

     Навчання на курсах допоможе підготуватися до іспиту з англійської мови з подальшим отриманням міжнародного сертифікату рівнів В1/В2/С1/С2; підготуватися до іспиту з Іноземної мови за професійним спрямуванням як компоненту ЄДКІ; підготуватися до Єдиного вступного іспиту у магістратуру (рівень В2); опанувати General English ( ESL, EFL)  та вільно спілкуватися протягом особистих та професійних подорожей до англомовних країн; удосконалити  навички  професійної англійської мови English in Medicine; вивчити другу іноземну мову: німецьку, французьку; бути конкурентоспроможним на ринку праці.

     З усіма запитаннями щодо зарахування на курси, формату навчання тощо звертатися за телефоном кафедри: 233-33-45; oblakomyroshnychenko@gmail.com;  Мирошниченко Олена Анатоліївна

      Кафедра іноземних мов також відкриває широкі можливості для студентів, які бажають поглибити знання з англійської мови за професійним спрямуванням. Набір на госпрозрахункові курси для студентів на кафедрі іноземних мов ЗДМУ проводиться у вересні. Студенти зараховуються на курси згідно результатів  оцінювального тесту (Placement Test)  для визначення рівня володіння англійською мовою  та розподілу по  групах.

     Зарахування на курси здійснюється після сплати за курси та надання квитанції про сплату за освітні послуги.  Навчання на курсах здійснюється відповідно до рівня володіння слухачів англійською мовою (Starter, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate).

     Курси розпочинаються  у жовтні, завершуються у травні.

     Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном кафедри  - 233-33-45.

 

 

 

14.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar