Вакцинуються студенти ЗДМУ

Вакцинуються студенти ЗДМУ

Університет, надаючи студентству якісні освітні послуги, неухильно дбає про  здоров’я молоді, особливо тепер, коли  ситуація із захворюваністю на COVID-19 погіршується. Одним із засобів профілактики, наразі найефективнішим, є вакцинація від небезпечного вірусу. В ЗДМУ створено всі умови для якомога ширшого охоплення щепленням  працівників і студентів.

Сьогодні на базі Центру медичної реабілітації та профілактики ЗДМУ  працює мобільна бригада КНП «Центр первинної медико–санітарної допомоги № 10» м. Запоріжжя, яка вакцинує студентів.

«Плануємо  сьогодні вакциною AstraZeneca  щепити 144 здобувачів освіти,  - каже керівник Центру медичної реабілітації й профілактики Наталія Волох.-  Але вже з перших годин  видно, що молодь дуже активна, шикується в чергу,  тому їх буде більше, списки доповнюються. Цьому сприяє потужна організаційна робота. Дуже  дієвим виявився той факт, що  наказом ректора на базі відділу з організації лікувально-діагностичної роботи клінічних кафедр створений Координаційний комунікаційний центр з питань вакцинації. Інформували  про доцільність процедури й на сайті університету. Деканати  факультетів  провели на початку навчального року роз’яснювальну роботу серед студентів, в попередні етапи щеплення зробили багато іноземних студентів, які влітку залишалися в гуртожитках.

Вакцинуємо всіх бажаючих. Проблемою в окремих студентів може бути відсутність декларації з сімейним лікарем, але ми її одразу вирішуємо, - декларування може провести лікар мобільної бригади, одразу на місці. Цим і скористалася вже частина здобувачів освіти.

Плануємо так організовано проводити вакцинацію й надалі, зокрема, враховуючи графіки повторного щеплення усіх бажаючих. Закликаємо приєднуватись і подбати про здоров’я власне, а також  убезпечення від захворюваності на  COVID-19 своїх рідних, друзів, однокурсників».

 

14.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar