Грантовий проект, присвячений проблемам COVID-19

Грантовий проект, присвячений проблемам COVID-19

     Приємна новина :  Запорізький державний медичний університет отримав грант на реалізацію проекту “Обмін досвідом адаптації COVID-19 в українських та європейських закладах освіти” https://sport.gov.ua/news/viznacheno-peremozhciv-konkursu-zayavok-na-realizaciyu-proyektiv-u-ramkah-zdijsnennya-obminiv-moloddyu-ukrayini-ta-litvi у сумі 260 800,00 UAH від Міністерства Молоді та Спорту України у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви. Партнером з проекту став Університет прикладних наук м. Утена (Литва).

     Пріоритет написання проекту був обраний з огляду на нинішню  ситуацію у   світі, коли людство долає виклики  пандемії  COVID-19.  Пандемічна криза торкається всіх сфер життя і  внесла свої корективи в ритм життя та професійну діяльність і медичних працівників, й вищої школи. Тому співпраця у вузькому колі професійних лікарів, досвідчених викладачів та вмотивованих студентів дає великий шанс на пошук нових рішень із технік адаптації до цих нових реалій. Грантовий проект передбачає взаємний обмін учасниками різних вікових груп між двома університетами.   

     Старт проекту запланований на 01 жовтня поточного року. У його рамках  планується розглянути питання організаційних змін у роботі закладів охорони здоров’я, поділитися стратегіями  роботи при змішаному навчанні, обговорити питання профілактики COVID-19 та питання організації і нововведень щодо протиепідемічних  заходів у гуртожитках.

     У перспективі планується підписання нових угод щодо подальшої співпраці, відкриття нових горизонтів для професійного розвитку  студентів у медичній сфері.

 

 

 

 

14.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar