Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінари

Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінари

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМУ взяти участь у безкоштовних вебінарах від науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації - Publ.Science» з наукометрії задля забезпечення вчених інформацією щодо головних аспектів написання успішних наукових статей та актуальних змін, що відбуваються у цій сфері.

Передбачено сертифікат міжнародного зразка на 1 кредит ECTS (30 годин) для тих, хто прослухав мінімум 3 з 4 тем циклу. Цикл вебінарів складається з 4 блоків.

13 вересня 2021

Тема: Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених?

Тези: Актуальні зміни у сфері наукометрії та наукових публікацій. Як наукометрія впливає на Вашу наукову діяльність? Наукові публікації в Україні. Що змінилося в останні роки? Міжнародний досвід у публікаційній діяльності.  Якісні публікації шлях до міжнародного наукового визнання.

Реєстрація:

16:00–17:30  https://bit.ly/3hgwKUl

14 вересня 2021

Тема: Наукометрична база даних Scopus. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.

Тези: Наукометрична база даних Sсopus. Основи функціонування. Головні наукометричні показники в Scорus. Scopus в Україні — найважливіша нормативна база. Проблеми, що виникають у вчених під час публікації робіт. Як підготувати публікацію гідну розміщення в Scopus?

Реєстрація:

16:00–17:30  https://bit.ly/3E0OVad

15 вересня 2021

Тема: Наукометрична база даних Web of Science. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.

Тези: Наукометрична база даних Web of Science. Основи функціонування. Головні наукометричні показники в Web of Science. Web of Science в Україні-найважливіша нормативна база. Проблеми, що виникають у вчених під час публікації робіт. Як підготувати публікацію гідну розміщення в Web of Science?

Реєстрація:

16:00–17:30  https://bit.ly/3tsYj1n

16 вересня 2021

Тема: Міжнародна кооперація. Платформи для підвищення наукометричних показників вчених.

Тези: Основні наукометричні показники діяльності вчених. Що варто враховувати в процесі Вашої наукової діяльності? Які міжнародні платформи варто використовувати для просування власної діяльності? Підвищення власного рейтингу в закордонних базах даних. Шлях до успіху в міжнародній науковій спільноті.

Реєстрація:

16:00–17:30  https://bit.ly/3jVMDB9

Посилання на вхід до кабінету вебінару надійде на Вашу електронну адресу за 30 хвилин до початку обраного вебінару.

Розклад вебінарів  https://ua.publ.science/uk/webinars

 

13.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar