На зустрічах з гарантом - про гострі питання сьогодення

На зустрічах з гарантом - про гострі питання сьогодення

У рамках циклу зустрічей здобувачів вищої освіти «Технології медичної діагностики та лікування» з гарантом освітньої програми професором Сергієм Павловим відбулось спілкування  зі студентами 1-4 курсів щодо питань академічної доброчесності, боротьби з булінгом та проявами неетичної поведінки.
 
На початку зустрічі декан ІІ медичного факультету доцент Юрій Полковніков розповів, що в університеті проводиться планова цілеспрямована робота, спрямована на виховання у здобувачів вищої освіти високих моральних  чеснот, побудована атмосфера довіри, рівноправності та толерантності, дотримання всіх норм щодо академічної доброчесності. 
 
Професор Павлов зазначив, що на сьогодні у ЗДМУ створено простір академічної доброчесності який включає у собі не лише протидію плагіату та проявам академічної недоброчесності, але й наявність в навчальних лабораторіях та тренінгових центрах сучасного лабораторного обладнання, мультемідийного обладнання та комп’ютерної техніки,  централізованої закупівлі реагентів, що дає змогу здобувачам насправді опановувати практичними та теоретичними знаннями у галузі лабораторної медицини. 
 
Професор Ірина Утюж прочитала оглядову лекцію щодо академічної доброчесності.  Ірина Геннадіївна підкреслила, що дотримання норм академічної доброчесності забезпечує реалізацію фундаментальних принципів і засад, які дозволяють всьому колективу результативно працювати, досягати великих успіхів, досягати високих результатів. Доцент Наталія Спиця запинилася на питаннях боротьби з булінгом та проявами неетичної поведінки.
 
Студенти взяли участь у обговоренні основних аспектів реалізації освітньої програми «Технології медичної діагностики та лікування» як певної системи, що формує середовище взаємоповаги, соціальної взаємодії і відповідальності, спільного професійного розвитку.
10.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar