П'ятий форум травматологів - успіх і результативність

П'ятий форум травматологів - успіх і результативність

Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування", котру вже вп'яте ініціює кафедра травматології та ортопедії ЗДМУ, стала авторитетним науковим майданчиком, а також місцем обміну найсучаснішим досвідом. 
 
Цього року, разом з Запорізьким державним медичним університетом, до організації конференції долучилися ДУ "Інститут патології хребта та суглобів ім.проф. М.І.Ситенка НАМН України", ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України", Українська Асоціація ортопедів-травматологів та Запорізька обласна асоціація ортопедів-травматологів за підтримки ПАТ Мотор-Січ та Героя України В'ячеслава Богуслаєва.
 
Зважаючи на карантинні обмеження через пандемію коронавірусної хвороби, пленарні та секційні засідання відбувалися у конференц-залі відпочинкового комплексу у Приморську, проте більшість учасників конференції приєдналися до засідань онлайн - понад 250 травматологів-ортопедів з різних куточків України. Таким чином провідні фахівці у галузі ендопротезування з Відня, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Полтави, Харкова мали можливість не лише представити власні напрацювання, а й обговорити усі аспекти ендопротезування.
7.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar