Тренінги з питань вакцинації

Тренінги з питань вакцинації

    У Запорізькому державному медичному університеті розпочався цикл тренінгів підготовки студентів старших курсів, лікарів-інтернів, які візьмуть участь у кампанії з вакцинації населення від  гострої респіраторної хвороби COVID-19 – працюватимуть разом з мобільними бригадами у центрах вакцинації та пунктах  щеплень. 
 
Двадцять сім лікарів-інтернів першого року навчання приступили до дводенного симуляційного  тренінгу «Організація і техніка проведення щеплень від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та навички надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень», який розпочався сьогодні у Міжкафедральному тренінговому центрі. 
 
     Модератори тренінгу – доцент кафедри медицини катастроф військової медицини та нейрохірургії Олег Льовкін,  доцент кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО Олена Федорова, асистент кафедри дитячих хвороб Тетяна Левчук-Воронцова та викладач медичного фахового коледжу ЗДМУ Ольга Складанна.
 
     Перед учасниками тренінгу стоїть завдання поглибити теоретичні знання щодо програми рутинної імунопрофілактики в Україні, зокрема, пріоритетних груп вакцинації, видів вакцин, контролю за їх безпечністю, ознак несприятливої події після вакцинації, правил безпечної імунізації. 
На найсучаснішому обладнанні Міжкафедрального тренінгового центру вони мають можливість відшліфувати практичні навички з надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах, набути досвіду командної роботи під час надання екстреної медичної допомоги. 
 
9.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar