Студенти-заочники зустрілися з гарантами ОПП

Студенти-заочники зустрілися з гарантами ОПП

Сьогодні відбулась зустріч студентів третього та четвертого  курсів ІІ фармацевтичного факультету з гарантами освітньо-професійних програм з фармацевтичного спрямування. 
 
Професор Інна Бушуєва та доцент Наталія Ткаченко у своїх виступах підкреслили  важливість охоплення та засвоєння усього комплексу знань, яким має оволодіти сучасний  висококваліфікований фахівець фармацевтичної галузі. Майбутня професія провізора потребує великої кількості практично орієнтованих навичок, які студент повинен опанувати під час навчання в ЗВО. 
 
Уповноважена особа з питань запобігання корупції у ЗДМУ к.юр.н. доцент Михайло Аніщенко наголошував на важливость дотримання правових норм стосовно запобігання та виявлення корупції. 
 
Заплановано подальші зустрічі контингенту ІІ фармацевтичного факультету з гарантами ОПП, з професором Іриною Утюж - відповідальною за академічну доброчесність в університеті, доцентом Наталією Спицєю - відповідальною за попередження сексуальних домагань і булінгу, професором Віталієм Підлубним, котрий відповідає за психологічну підтримку студентів ЗДМУ.
 
8.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar