Про запобігання корупції - майбутнім лаборантам

Про запобігання корупції - майбутнім лаборантам

7 вересня відбулась зустріч студентів освітньої прогами «Технології медичної діагностики та лікування» з уповноваженої особою з питань запобігання та виявлення корупції ЗДМУ к.юр.н., доцентом кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я, медичного  та фармацевтичного права Михайлом Аніщенком та гарантом освітньої програми професором Сергієм Павловим. 
Михайло Анатолійович роз’яснив студентам положення чинного законодавства щодо запобігання корупції, застеріг їх від корупційних проявів. У ході просвітницької бесіди доцент Аніщенко акцентував увагу здобувачів вищої освіти на таких вразливих моментах для нашого суспільства, як використання службового становища в особистих інтересах, пояснив, що таке неправомірна вигода, інші корупційні прояви, зокрема, ті, які можуть зустрічатися на шляху професійної діяльності медиків та фармацевтів. Михайло Анатолійович надав контактну інформацію і розповів, куди звертатися у разі виникнення корупційних проявів. 
Гарант освітньої програми професор Сергій Павлов свою частину зустрічі провів у формі діалогу та співбесіди зі здобувачами вищої освіти. Гаранта цікавили враження студентів стосовно реалізації освітньої програми та можливостей її покращення. Особливу увагу приділили питанням оволодіння студентами практичних навичок з лабораторної діагностики, серйозного підходу до вибіркових компонентів освітньої програми.
 
8.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar