Вітаємо з Всесвітнім днем фізичного терапевта

Вітаємо з Всесвітнім днем фізичного терапевта

8 вересня за ініціативою Всесвітньої конфедерації фізичних терапевтів (World Confederation for Physical Therapy, WCPT) відзначається Всесвітній день фізичного терапевта (фахівця з фізичної реабілітації). WCPT була заснована 8 вересня 1951 року у Копенгагені, станом на сьогодні об’єднує понад 350 000 фізичних терапевтів з усього світу та 111 організацій. Україна з 2010 року є асоційованим членом WCPT, це дозволяє українським фахівцям з фізичної терапії підвищувати свою кваліфікацію за кордоном, спонукає професійні та громадські об’єднання до пропаганди рухомого життя.
 
Мета фізичної реабілітації/терапії – відновлювати, компенсувати та розвивати фізичні, психологічні, соціальні навички людини, які дозволяють брати активну і повноцінну участь у житті суспільства, враховуючи зміни фізичного та психологічного стану людини. Нині фізичні терапевти володіють сучасними методиками попередження ускладнень та усунення наслідків, спричинених COVID-19.
 
Цьогорічна вступна кампанія довела, що професія фізичного терапевта є актуальною і затребуваною. Цього року до Запорізького державного медичного університету зараховані на навчання за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» 84 студенти на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, ще 26 студентів, які вже отримали освітню кваліфікацію бакалавра фізичної терапії, ерготерапії, продовжують освіту на другому (магістерському) рівні, із спеціалізацією «Фізична терапія».
 
ЗДМУ має потужну сучасну матеріально-технічну базу, яка дозволяє отримати теоретичні знання і закріпити їх практичною підготовкою на реабілітаційному та симуляційному обладнанні Центру фізичної терапії та ерготерапії і Міжкафедрального тренінгового центру. Наукова бібліотека ЗДМУ пропонує навчальну і наукову літературу на паперових та електронних носіях. Лекційні аудиторії та навчальні кімнати оснащені мультимедійним обладнанням з можливістю 3D-візуалізації. Викладання за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» здійснюють найдосвідченіші професори та доценти, які мають величезний досвід реабілітації в терапії, педіатрії, неврології, хірургії, травматології, гінекології, практичній психології – вони не тільки навчать працювати в мультидисциплінарній команді, але й бути комунікабельними, впевненими, приймати вчасно рішення і брати відповідальність на себе.
 
Вітаємо науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти із Всесвітнім днем фізичного терапевта. Бажаємо натхнення, успіхів, перемог!
 
8.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar