Вакцинація працівників триває

Вакцинація працівників триває

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 загострюється – щодня реєструються все нові й нові випадки, до лікарень потрапляють у важкому стані саме ті, хто ще не отримав щеплення, а тому питання вакцинації стає все актуальнішим.
 
Працівники університету добре розуміють - від того, чи зроблено щеплення, залежить не тільки їх здоров'я, а й безпека родин, колективів.
«Сьогодні на базі Центру медичної реабілітації та профілактики ЗДМУ ми очікуємо на вакцинацію вакциною Pfizer 120 наших працівників і ще 20  - CoronaVak. Наші співробітники добре розуміють - щоб надавати якісну освіту, необхідно створити безпечне освітнє середовище, адже ми готуємо майбутніх лікарів. На вакцинацію продовжують активно записуватися іноземні та вітчизняні студенти – каже помічник ректора Наталія Баранова. -Закликаю всіх учасників освітнього процесу дотримуватися протиепідемічних заходів і обрати щеплення як один із найефективніших засобів профілактики поширення коронавірусної інфекції. Вакцинуйтеся з турботою про себе та оточуючих!»
8.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar