Зустріч з гарантом освітньої програми 228 «Педіатрія»

Зустріч з гарантом освітньої програми 228 «Педіатрія»

В перший день занять відбулася зустріч першокурсників ІІ медичного факультету з гарантом освітньої програми 228 «Педіатрія» професором Оленою Усачовою. У зустрічі взяли участь студенти, які потрапили до ЗДМУ із шкільної лави, а також ті, хто вже отримав середньо-спеціальну освіту з сестринської справи у медичному фаховому коледжі ЗДМУ.
 
Гарант програми ознайомила учасників зустрічі з освітньо-професійною програмою (ОПП) «Педіатрія», яка постійно оновлюється – враховуються побажання та зауваження всіх учасників навчального процесу та роботодавців. Професор Усачова закликала першокурсників брати активну участь у анкетуваннях, які проводяться в університеті, наголосивши, що всі учасники навчального процесу мають як права, так і обов’язки щодо освітнього процесу, згідно з Законом України «Про вищу освіту».
 
Олена Віталіївна підкреслила, що ОПП «Педіатрія» побудована на принципах студентоцентрованості, враховує регіональні особливості і потреби медицини та педіатрії. У ЗДМУ створені всі умови для формування індивідуальної навчальної траєкторії кожним здобувачем освіти: запроваджено вільний вибір вибіркових дисциплін, обсяг яких складає 25% від загального навчального плану, освітній процес забезпечує високопрофесійний професорсько-викладацьким склад, а критерії оцінювання знань студентів є зрозумілими та прозорими.
 
У ЗДМУ створена потужна педіатрична школа з вектором на регіональні проблеми, а саме, алергійні захворювання у дітей в умовах великого промислового регіону. 
 
Гарант також зупинилася на необхідності дотримання засад доброчесності, продемонструвала, які є можливості у кожного студента ЗДМУ оволодіти всіма необхідними практичними навичками, навіть в умовах карантинних обмежень.
 
Наприкінці декан, заступник декана ІІ медичного факультету, гарант програми побажали першокурсникам здоров’я та наполегливості у здобутті високого звання лікаря-педіатра.
 
 
7.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar