Першокурсники І фармацевтичного факультету зустрілися з гарантами освітніх програм

Першокурсники І фармацевтичного факультету зустрілися з гарантами освітніх програм

Першокурсники І фармацевтичного факультету обрали дуже престижний, але водночас і дуже відповідальний та складний фах. 5 років промайнуть дуже швидко, але ще швидше змінюється світ навколо нас. І саме на молодих професіоналів ляже тягар і відповідальність за майбутнє фармацевтичної долі.
 
Гаранти програм з фармацевтичного спрямування професор Інна Бушуєва та доцент Наталія Ткаченко наголосили, що кування знань проходить за затвердженими освітньо-професійними програмами. На сьогодні програма є відображенням усього комплексу знань, якими повинен володіти сучасний молодий фахівець фармацевтичного спрямування. 
 
Протягом 5 років, за якими студенти будуть здобувати знання професорсько-викладацький склад фармацевтичного факультету зробить усе можливе тільки для покращення їх якісної підготовки.
Гаранти ОПП наголосили, що Згідно Закону України «Про вищу освіту», учасникам сучасного навчального процесу дається доволі багато векторів свободи у здійсненні своєї мрії отримати гідні знання. 
 
Була звернена увага на те, що з досвіду Європейських принципів вдосконалення навчання у вищій освіті, одним з головних критеріїв отримання вищої освіти є доброчесність та студентоцентрованість. Яким є місце студента, як головної постаті в навчальному процесі, що здобувачі вищої освіти можуть брати участь у складанні ОПП, надавати пропозиції, а головне, обирати самостійно свою навчальну траєкторію і що дисципліни вільного вибору лежать у площині зацікавленості саме студента.
 
Декан, заступники декана 1 фармацевтичного факультету, гаранти освітньо-професійних програм побажали першокурсникам наснаги та сил для звершення усіх найкрутіших планів, пов`язаних з майбутнім фахом, у якому вони усе своє життя будуть доводити необхідність, важливість і чистоту білого халата, а також закликали студентів любити своє покликання, любити людей, яким дуже швидко вони стануть потрібними, любити своїх батьків, які благословили їх на нелегкий, але такий важливий життєвий шлях, любити університет, який надав їм шанс отримати вищу освіту. 
 
Заплановано подальші зустрічі.
 
Доцент Людмила Черковська, заступник декана І фармацевтичного факультету
 
2.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar