Лікарям – інтернам про особливості навчання на ФПО

Лікарям – інтернам про особливості навчання на ФПО

На факультеті післядипломної освіти відбулася зустріч з  лікарями – інтернами, які вперше приступили до навчання на кафедрах факультету і спеціалізуватимуться з медицини, педіатрії, стоматології. В розмові, яка відбулася на платформі Teams,  взяли участь майже 250 здобувачів освіти.
 
Обговорили питання навчання на базах стажування, особливості занять під час очного періоду. Йшлося про те, яку потрібно вести документацію, як скласти індивідуальний план, щоб краще опанувати програму теоретичних  та практичних знань. Розглянули також питання підготовки до ліцензійного інтегрованого іспиту  «КРОК 3», -  заходи, що їх здійснюють деканат та кафедри, для успішного складання цього випробування інтернами. 
 
Лікарям – інтернам також розповіли про широкі можливості напрацювання практичних навичок, зокрема, підготовку у Міжкафедральному тренінговому центрі, де мають досконало опанувати технологію віртуального пацієнта та багато інших. 
 
Під час зустрічі йшлося також про права та обов’язки лікарів – інтернів під час навчання, майбутню державну атестацію та інші питання, які стосуються освітнього процесу в університеті.  
 
2.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar