Зустріч з інтернами спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування»

Зустріч з інтернами спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування»

Сьогодні під головуванням проректора з наукової роботи професора Валерія Туманського відбулась зустріч з інтернами спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування». Начальник Навчального медико-лабораторного центру професор Андрій Абрамов, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури з курсом нормальної фізіології професор Ігор Бєленічев, завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики професор Сергій Павлов детально розповіли інтернам, навчання яких добігає кінця, про перспективи працевлаштування у Запорізькому державному медичному університеті.  
 
У ЗДМУ працює унікальний Навчальний медико-лабораторний центр, який забезпечує виконання науково—дослідних робіт кафедр університету, а також наукової частини PhD-робіт аспірантів всіх освітньо-наукових програм. Центр оснащений надсучасним, високотехнологічним  обладнанням та багатьма науковими лабораторіями: електронної мікроскопії, функціональної біохімії, гістохімії, вестерн-блот аналізу та багато інших. Саме тому, університет зацікавлений у працевлаштуванні спеціалістів  напряму «Технології медичної діагностики та лікування», які зможуть реалізувати себе у стінах  Навчального медико-лабораторного центру не лише як лікарі-лаборанти, але й наукові співробітники. 
 
Після зустрічі для лікарів – інтернів було організовано екскурсію науковими лабораторіями університету. 
 
 
 
2.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar