Актова лекція для першокурсників

Актова лекція для першокурсників

Добра традиція університетської школи – Актові лекції для першокурсників, які переступили поріг ЗДМУ, триває. Цьогоріч студенти перших курсів  усіх факультетів мали щасливу нагоду почути свою першу лекцію наживо, в ошатній залі університету. Не  менш радіє професорсько – викладацький склад, зустрічаючи нове поповнення студентської спільноти.
 
Актову лекцію на тему: «Запорізький державний медичний університет сьогодні: портрет без прикрас» блискуче прочитала завідувачка кафедри суспільних дисциплін, доктор філософських наук, професор Ірина Утюж. Лектор щиро привітала молодь зі знаменною подією в їхньому житті, знайшла важливі слова, щоб першокурсники усвідомили, який цікавий життєвий етап, сповнений нових знайомств, дивовижних відкриттів, настає для них. 
 
На високій хвилі піднесення професор перейшла до короткого екскурсу історії університету, акцентувала на визначних датах його розвитку. Професор Ірина Утюж зупинилася  на фундаментальних  принципах  університетської культури  та її реалізації.  Йшлося про засади доброчесності, порядності та інші чесноти, що вирізняють випускників вищої медичної школи – лікарів, фармацевтів, науковців, - усі ці риси  студентству  необхідно культивувати з молодих років.  
 
Ірина Геннадіївна ознайомила аудиторію з узагальненою  чотиривимірною моделлю освіти в сучасних умовах, де розглядаються  такі  основні константи: учитися знати, учитися застосовувати знання, учитися бути, учитися жити разом. 
 
«Прагніть якнайповніше  використати роки навчання для того, щоб взяти якомога більше знань і досвіду  у своїх мудрих наставників,   скористайтеся безмежними можливостями нашого університету, щоб  досягти  успіхів у  майбутній професійній  діяльності. Не втомлюйтеся вчитися  новому, відкривайте світ у всіх його гранях, - і станете по-справжньому щасливими людьми», - порадила професор першокурсникам.
 
1.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar