Вітаємо першокурсників!

Вітаємо першокурсників!

Запорізький державний медичний університет сьогодні прикрасили вітальні гасла та святковий декор – так ЗДМУ зустрів своїх 638 першокурсників 2021 року. Поки вони знайомилися, гуртувалися і шукали свої групи, мали можливість зафіксувати пам’ятний момент у красивих тематичних фотозонах.  

А далі все відбувалося по-справжньому академічно у найкращій Актовій залі Запоріжжя: знайомство з ректоратом ЗДМУ, напутні слова від ректора університету, доктора медичних наук, професора Юрія Колесника і Актова лекція, спілкування з гарантами освітніх програм. Все для того, щоб першокурсники відразу відчули себе частиною не шкільної - університетської спільноти, налаштувалися на серйозне і наполегливе навчання.

Першокурсники склали урочисту присягу студента Запорізького державного медичного університету і кожного схвилював той факт, що підписана ними присяга є не просто елементом святкової традиції,  це документ, який зберігатиметься в особовій справі студента майже усе життя - впродовж 75 років! А отже, накладає на них особливу відповідальність – сумлінно і старанно вчитися, дотримуватися етичних та академічних принципів.

Знайомство з ректоратом і змістовна Актова лекція, яку щороку читають кращі науковці ЗДМУ, допомагає новачкам  невимушено влитися в новий колектив, розібратися в структурі університету, його керівних органах, зорієнтуватися в освітньому просторі.

 

1.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar