У гуртожитку №5 відкрилось нове кафе

У гуртожитку №5 відкрилось нове кафе

     Студентська спільнота ЗДМУ щороку до Першовересня отримує багато подарунків: це ошатно відремонтовані аудиторії і навчальні класи,  нове обладнання, сучасна навчальна література. Не менш привабливими є «смачні»  сюрпризи. Одним з таких стало відремонтоване з нуля і переоснащене  кафе у гуртожитку №5. Сьогодні  відбулося його відкриття.

     Хто пам’ятає, яким було приміщення старого, майже доісторичного буфету в цьому приміщенні, не може не дивуватися і захоплюватися, - нове кафе  красномовно свідчить про те, що турбота про студентство, його харчування, а отже – здоров’я, в університеті виходить на новий, якісніший формат. 

     «Робота нового кафе організована  за принципом  закладу швидкого харчування, - розповіла завідувачка виробництвом  їдальні Анна  Бобрикова. – Пропонуємо студентам перші страви, це бульйони, щодня по два види супів. Суп дня може бути грибним, солянкою, овочевим, але щоразу це новий варіант. Різноманіття – наше правило!

     Сподіваємось привабити молодь різновидами салатів. Щодня будемо  готувати їх  чотирьох  видів. Серед них – два складних, з додаванням  легкого майонезу, на кшталт олів’є, м’ясні, з печерицями, куркою, кукурудзою. Є рибний варіант, на зразок оселедчика під шубою. І, звичайно, готуватимемо  різноманіття овочевих салатів, - грецький, з сиром фета, бурячком, морквою тощо. Салати відпускаємо на вагу».

     «Родзинкою» нового закладу, за словами Анни Анатоліївни, безумовно, є піца і млинці. Основа для піци готується поруч, на головному виробництві, іще теплою доправляється в буфет.  Наповнювач обирає замовник, це може бути піца з моцарелою, печерицями і ковбаскою – сиров’яленою чи копченою, шинкою і помідорами, можна замовити з кількома видами сирів на білому соусі. Будь–які смакові фантазії виконають умілі професійні кухарі, двоє з них уже приступили до роботи. «Перчинка» в тому, що піца готується просто на очах замовника, у спеціальних печах з ефектом « на камінні»,  «на дровах». Звісно, щоб насолодитися смакотою, слід почекати хвилин 15-20, але воно того варте! До речі, можна замовити піцу в коробці на виніс. 

     Замовлені млинці подаються за 5-7 хвилин. Є солодка лінія – млинці з сиром і родзинками, шоколадним топінгом. Інший варіант – куряче філе з помідорами, шинкою, маслинами, помідорами. Уже першого вересня студенти смакували такими виробами. Також мали чудовий вибір солодких смаколиків до чаю і кави.

     «Прикметно, що всі наші пропоновані страви готуються на засадах здорового харчування, - каже Анна Анатоліївна. – Жодних фритюрів, смаження, жирів на пательнях. Коли обирали обладнання, це було основною умовою, тому піч у нас - пароконвектомат,  випічка готується  з паровою підтримкою. Вітрина для салатів обладнана вбудованим холодильним оснащенням, підтримується задана температура. Кавомашина готує каву зі свіжим молоком, а не із сухим, порошковим. Потужна витяжка забезпечує завжди свіже повітря. Є кондиціонер. Приваблює дизайн, сучасні зручні меблі. Так що все у нас першокласне, налаштоване на якісне і смачне обслуговування студентів.  Меню розробляли  професійні кухарі з урахуванням смакових уподобань різних категорій відвідувачів. Тепер очікуємо, що у нас будуть черги і вже маємо плани на майбутнє».

     Серед таких проєктів, за словами керівника, якщо студентство вподобає такий пункт харчування, є змога розгорнути тут роботу у дві зміни. Зараз буфет відкрито з 8-00 по 15.00, а могли б працювати із сьомої ранку і до 7-8 вечора. У студентів була б чудова можливість повноцінно поснідати перед парами, зокрема, розглядається варіант споживання каш – з горіхами, родзинками, фруктами, пудингів тощо. Цікавих страв додали б  й на вечерю. Так що слово за студентами, їхня ініціатива вітається!

 

1.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar