Запорізький медуніверситет готуватиме кадри для Туркменістану

З  12 по 15 листопада в Ашгабаті  (Республіка Туркменістан) відбулися Міжнародна виставка та наукова конференція  «Освіта, спорт і туризм в епоху щастя і могутності», участь у яких взяла делегація України на чолі з міністром освіти і науки Дмитром Табачником.  Україну представляли ректори провідних вищих навчальних закладів: Запорізького державного медичного університету, Івано-Франківського національного університету нафти і газу, Харківського  національного економічного  університету, Одеської державної  академії  будівництва та архітектури, Національної металургійної  академії України, Національного транспортного університету, Харківського аерокосмічного  університету  імені М. Є. Жуковського та інших.

На виконання міждержавної Угоди, підписаної президентами України і Туркменістану, в  Міжнародному університеті нафти і газу відбулося перше засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів двох країн. Учасники обговорили питання, пов'язані із завданнями подальшого співробітництва у сфері вищої освіти. Зокрема,  підготовки в Україні кваліфікованих спеціалістів, підвищення кваліфікації викладачів,  впровадження у навчальний процес інноваційних освітніх технологій, обміну кращим педагогічним досвідом. Туркменська сторона зацікавлена у підготовці в Україні  висококваліфікованих фахівців з вищою освітою.

Ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник  відвідав Туркменський  державний медичний університет і під  час зустрічі з ректором вузу – Айджемал Оразалиєвою, та членами ректорату намітив програму співпраці.  Юрій Михайлович побував у провідних клініках,   стоматологічних та офтальмологічних центрах Ашгабату, ознайомився  з організацією медичної  допомоги населенню.

Найближчим часом ректорат ЗДМУ подасть свої пропозиції  з  підготовки  викладацьких кадрів для туркменського вузу у міністерство освіти і науки України  і партнерам з Туркменістану. 

18.11.2013

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar