Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Підсумки атестації студентів-фармацевтів

Підсумки атестації студентів 1 фармацевтичного факультету, які традиційно проводяться 1 квітня, обговорювались на атестаційних зборах кожного курсу з 02.04 по 07.04 2021 року.

В командах Microsoft TEAMS з атестації, голови атестаційних комісій:

1 курсу - професор Панасенко О.І., 2 курсу – професор Коваленко С.І., 3 курсу - професор Кучеренко Л.І., 4 курсу – професор Гладишев В.В. та 5 курсу – професор Книш Є.Г. презентували результати навчання студентів у весняному семестрі. Визначені студенти та групи, які мають вищі бали успішності і можуть служити взірцем для наслідування.

Зі студентами, які мають заборгованості, пропуски, незадовільні оцінки проведені бесіди за участю декана 1 фармацевтичного факультету доцента Кремзера О.А. та його заступників. Особлива увага була приділена дисциплінам, які входять до ЄДКІ, перший та другий етап.

Аналіз результатів атестації свідчить, що показники успішності студентів 1 фармацевтичного факультету кращі за минулорічні.

Студентам надана можливість виправлення ситуації та встановлено термін ліквідації  заборгованостей.

 

 

Декан  І фармацевтичного факультету

доцент  О.А. Кремзер

 

7.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR