Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У  Центрі Здоров’я - новітні методики обстеження

У Центрі Здоров’я - новітні методики обстеження

     Сьогодні, як і щороку 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я. Це акцент для громадськості про необхідність повсякчас, у будь-якому віці, дбати про найголовніший скарб, даний природою.
     У населення Запоріжжя, області і не лише нашого регіону, є надійний оберіг здоров’я, який користується попитом не лише у хворих, але й тих, хто розуміє, яким важливим чинником  є профілактика захворювань, своєчасна кваліфікована діагностика організму. Це - ННМЦ «Університетська клініка» Запорізького державного медичного університету, у складі якої діє Центр Здоров’я.
     Саме тут  обстеження всіх органів та систем виконується на найвищому рівні  висококваліфікованими спеціалістами  на найсучаснішому обладнанні від світових лідерів. До послуг відвідувачів – новітні методики діагностики. Серед них вирізняється детальне психофізіологічне тестування та тренінги для підвищення адаптаційних можливостей організму з використанням біологічного зворотного зв’язку (БЗЗ-тренінги), - це важливо для тих, у кого загострюється  тривожність, знижується стресостійкість, що  призводить до загострень хронічних соматичних захворювань.
     Поспішайте подарувати собі насолоду гарного самопочуття і будьте здоровими!
 
 
 
7.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR