Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Молодь університету в АТ «Мотор Січ»

Молодь університету в АТ «Мотор Січ»

     Молодіжне крило профспілкового комітету Запорізького державного медичного університету розвиває дружні зв’язки з молодіжними студентськими та виробничими колективами Запоріжжя. 
     Делегація активістів – 10 членів профспілкового комітету і Студентської ради ЗДМУ,  - під керівництвом заступника голови профкому, доцента Сергія Куліша, на запрошення молоді  АТ «Мотор Січ», відвідали підприємство, яке є флагманом з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та гелікоптерів, а також промислових газотурбінних установок.
     Екскурсія підприємством відкрила для майбутніх медиків багато цікавого. Їм показали серцевину могутнього комплексу – цех, де складають великогабаритні двигуни до різних моделей літаків та гелікоптерів. 
     Особливий інтерес у гостей викликав механічний цех, - не лише тим, що тут виготовляють турбінні лопатки, а головним чином тому, що на цих станках виробляють й продукцію медичного призначення -  ендопротези тазостегнового та колінного суглобів, які широко застосовуються у клініках  травматології та ортопедії.
     Побувала делегація університету й у цеху, де відбувається випробування виготовлених, готових до експлуатації, двигунів різноманітної модифікації. Наостанок екскурсії відвідали Музей підприємства – виставкову залу зброї, фотографувалися на майданчику з макетами військової техніки, що піднімається в небо з маркою двигунів, зібраних у Запоріжжі.
     Екскурсія справила гарне враження, подякували господарям, голова молодіжної організації «Мотор Січі» Михайло Калганов висловив побажання, щоб виробничники завітали в медичний університет, де для них відкриється не менше цікавий простір студентського навчання й дозвілля. 
 
7.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR