Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Практичні навички демонструють інтерни - неонатологи

Практичні навички демонструють інтерни - неонатологи

     У Міжкафедральному тренінговому центрі триває підготовка лікарів – інтернів різних спеціальностей другого року навчання до підсумкової Атестації. Сьогодні естафету педіатрів перебрали інтерни – неонатологи.
     Група з чотирьох здобувачів освіти під керівництвом викладачів кафедри дитячих хвороб – кандидата медичних наук, доцента Юлії Котлової та асистента Сергія Капустіна відпрацьовувала практичні навички з неонатології. У програму тренінгу входить демонстрування  знань з правильного огляду дитини, електрокардіографії, серцево–легеневої реанімації у немовлят,  проведення аускультації серця та легень,  катетеризації сечового міхура, постановки назогастрального зонда.
     Особливістю кожної з маніпуляцій є те, що перед лікарем – інтерном - новонароджений пацієнт, кожна дія, ставлення до нього має бути надзвичайно обережною. Таким підходам навчають їх наставники на численних манекенах педіатричної групи, яких достатньо є в центрі. Особливе задоволення інтерни отримують від спілкування з крихіткою Newborn HAL, якій всього 40 тижнів. «Немовля»  має всі фізіологічні функції дитини, за допомогою планшету можна задавати програми й оцінювати стани, які найчастіше бувають у новонароджених, та здійснювати необхідні маніпуляції.
     Такий тренінг і в майбутній практиці згодиться, а на Атестації – й поготів.
 
6.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR