Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

У центрі уваги – якість та результати навчання

У центрі уваги – якість та результати навчання
     Відбулося засідання адміністративно-координаційної ради Медичного фахового коледжу ЗДМУ під головуванням в.о.директора Ольги Кілєєвої. Участь  у засіданні взяли  голови циклових методичних комісій професійної та практичної підготовки з освітніх програм.
     Про стан організації  навчання у дистанційний період студентів відділення  "Фармація" доповіла гарант освітньо-наукової програми, голова ЦМК професійної та практичної підготовки "Фармація" кандидат фармацевтичних наук  Тетяна Каплаушенко. Голова ЦМК професійної та практичної підготовки "Сестринська справа" Марина Поправко повідомила  про  організацію  навчання  студентів відділення  "Сестринська справа" у дистанційному форматі.
     Йшлося також про забезпечення відпрацювання практичних занять серед студентів у онлайн-режимі. Учасники засідання докладно проаналізували стан підготовки студентів-випускників до ДКІ та "КРОК М",  акцентували увагу на виявленні  груп  ризику. У підсумку було запропоновано ряд конструктивних   методів підвищення якості та результативності навчання студентів.
 
 
6.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR