Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Провізори-інтерни готуються до КРОК 3

Інтенсивно навчаються в очному періоді провізори-інтерни. Освітній процес відбувається в онлайн форматі за добре налагодженим і відпрацьованим алгоритмом: лекції, практичні і семінарські заняття, самостійна робота згідно з розкладом та програмою навчання.
В рамках  освітнього процесу активно триває  підготовка до ліцензійного інтегрованого іспиту «КРОК 3.Фармація». Деканат ФПО спільно з кафедрами, які працюють з інтернами, заздалегідь розробили комплекс заходів з такої підготовки, які успішно поетапно реалізують.  
Під час занять та лекцій викладачі акцентують увагу на проблемних питаннях тестових завдань іспиту, додатково проводять консультації з різних за тематикою актуальних питань фармації. Крім того, кафедри підготували потужний обсяг інформаційно-навчального матеріалу, який здобувачі освіти використовують у самостійній підготовці.
На спільному засіданні кафедр розроблено й затверджено алгоритм проведення проміжних контрольних зрізів для визначення рівня готовності до іспиту. Такі заходи у поєднанні з відповідальністю допоможуть провізорам – інтернам досягти на іспитах високих  результатів.
 
 
6.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR