Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Нові надходження до бібліотеки ЗДМУ

Нові надходження до бібліотеки ЗДМУ

      Нові надходження до бібліотечного фонду завжди є  приємною подією для працівників бібліотеки  й для читачів.
      У березні бібліотека університету поповнилась 595 примірниками навчальної та наукової літератури. Це видання з психіатрії, технології ліків, медичної та фармацевтичної інформатики.
      Прикметно, що серед них є праці, створені на кафедрах нашого університету. Зокрема, монографія «Норма в психиатрическом измерении» (Львів, 2020) та навчальний посібник «Психотерапевтичний діагноз», автором яких є завідувач кафедри психіатрії,  психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології,  професор  Вадим Чугунов. Представлено навчальний посібник «Загальна та медична психологія»  - праця професора  кафедри  Віталія Курила. 
      Колектив цієї кафедри взяв участь у створенні актуального нині навчального посібника «Лікування та профілактика COVID-19. Охорона психічного здоров’я в умовах пандемії», - це видання є результатом спільної праці п’яти медичних університетів України.
      Навчальний посібник «Інформаційні технології у фармації», два навчально-методичних посібники та два практикуми, які поповнили фонди бібліотеки – це доробки фахівців кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій на чолі із завідувачем, професором Олексієм  Рижовим.
      Вичерпну інформацію про зміст та склад фондів бібліотеки  ви можете отримати, звернувшись до електронного каталогу. 
      Нагадуємо, що   книга надходить на абонементи та в читальні зали через деякий час після  запису в каталозі.
 
 
 
5.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR