Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Курси тематичного удосконалення лікарів

     Факультет післядипломної освіти продовжує навчати  лікарів  різних спеціальностей на курсах тематичного удосконалення. Зараз за медичним напрямом підвищують кваліфікацію загалом 96 курсантів. Дев’ять – на бюджетній формі, 41 – на контрактній, 37 – працівники університету. 
     Сьогодні під егідою профільних кафедр розпочинаються навчання  слухачів на курсах з такої тематики: «Глаукома: клініка, діагностика, лікування», «Інтенсивна терапія гідроіонних порушень та токсико – ексикозів у дітей», «Дитина в періоді новонародженості. Особливості спостереження», «Медична психологія в сексології», «Актуальні питання ендоскопії», «Сучасні питання захворювань, які передаються статевим шляхом», «Реабілітація пацієнтів з частковою відсутністю зубів бюгельними протезами».  Їхнє навчання триватиме до 16 квітня.   
     На курсах, що розпочалися, лікарі також вдосконалють знання зі спеціалізації: хірургічна та дитяча стоматології, інфекційні хвороби, УЗД, - чотири  курсанти навчаються бюджетним коштом, 18 – на контрактній формі і дев’ять – працівники університету. 
 
 
5.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR