Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Лікарям–стоматологам про невідкладні стани

Лікарям–стоматологам про невідкладні стани

      Завершився дводенний симуляційний семінар–тренінг «Невідкладні стани в практиці лікаря–стоматолога», що проходив на базі Міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ.  У навчанні взяли участь дев’ять лікарів-практиків із стоматологічних клінік Запоріжжя і Бердянська.
      Сьогодні курсанти  були учасниками  семінарів із двох важливих для них тем – «Невідкладні стани в практиці лікаря стоматолога» та «Поліпшення організаційних заходів з надання екстреної медичної допомоги за допомогою використання чек-листів при невідкладних станах в стоматології».
      Лікарі відпрацювали симуляційні сценарії з базової серцево-легеневої реанімації з використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора в стоматологічній клініці; працювали в команді під час надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах в умовах стоматологічної клініки; реалізовували симуляційні сценарії з невідкладних станів з використанням чек-листів в стоматологічній клініці. 
      Завершуючи навчання, лікарі–стоматологи обмінялися враженнями від тренінгу, зазначили його чітку організацію та користь здобутих знань, що згодяться кожному у подальшій практичній роботі. 
      Модератори  тренінгу -   асистент кафедри внутрішніх хвороб 1 та стимуляційної медицини Катерина Романова, кандидат медичних наук, доцент кафедри медицини катастроф і військової медицини Олег Льовкін, асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Ірина Скоба вручили курсантам  іменні сертифікати учасників. 
 
 
 
2.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR