Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Майстер – клас з  ендоскопії в Університетській  клініці

Майстер – клас з ендоскопії в Університетській клініці

Співробітники ННМЦ «Університетська клініка» ЗДМУ напрацювали потужний досвід ендоскопічних втручань на сучасному високотехнологічному оснащенні, придбаному університетом. Досвід в клініку приїздять запозичувати колеги з лікувальних закладів України. 
За програмою обміну досвідом багатопрофільне хірургічне відділення відвідали  лікарі-ендоскопісти з Дніпра, Львова, Сум, Харкова та Хмельницького. Ендоскопісти  клініки під керівництвом асистента кафедри факультетської хірургії  Олександра  Кіосова  провели для гостей майстер– клас - показові діагностичні та оперативні ендоскопічні втручання. Колеги ознайомились з роботою відділення, можливостями надсучасного ендоскопічного обладнання Olympus Evis Exera III та FUJINON EPX-4450HD (Японія).
Також  спеціалісти обговорили умови сучасного репроцесінгу (дезінфекція, стерилізація) ендоскопічного обладнання  з використанням новітніх технологій Medivators. Їх застосовують після досліджень й малоінвазивних операцій, що  гарантує безпеку  пацієнтам. 
Ендоскопісти клініки мають надію на  подальший обмін досвідом за напрямком діагностичної й оперативної ендоскопії.
 
2.04.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR