Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Нас очікує напружений тиждень

Нас очікує напружений тиждень

Одразу вісімдесят груп першокурсників вийшли сьогодні на заняття в аудиторії. Отже, додалося завдань деканатам, адміністративного-господарчій службі і в цілому – ректорату. Адже треба контролювати не лише хід освітнього процесу, а й дотримання санітарних вимог, перевіряти відповідність маршрутів, запобігати скупченню у місцях спільного користування. Ці питання були першочерговими під час засідання ректорату, яке онлайн проводив ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник.

Як запевнив проректор з адміністративно-господарської роботи Андрій Козак, для усіх груп та потоків розроблені маршрути, забезпечена достатня кількість санітайзерів, встановлені контейнери для збору використаних засобів індивідуального захисту. В навчальних корпусах що дві години проводять дезобробку коридорів та аудиторій, після кожного заняття аудиторії провітрюють і протирають столи та парти дезинфікувальними розчинами. Протидія поширенню коронавірусної інфекції триває.

Втім, поточний тиждень буде напруженим не лише через збільшення кількості студентів у студмістечку: вже сьогодні почався захист магістерських робіт, відбудуться три захисти дисертацій, засідання Центральної методичної ради, інші планові управлінські заходи.

А 24 лютого, на чисельні звернення майбутніх абітурієнтів, університет проведе День відкритих дверей, вдруге – онлайн.

22.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR