Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Вийшло друком третє видання каталогу on line курсів

Вийшло друком третє видання каталогу on line курсів

 

У Запорізькому державному медичному університеті вийшло друком третє видання каталогу on line курсів. Його презентували на черговому засіданні Вченої ради університету. За словами проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової, є черговий привід пишатися спільними здобутками колективу щодо системної роботи у площині  інформатизації навчального процесу, яка здійснюється під керівництвом ректорату.

Онлайн курси – інтелектуальне надбання, своєрідна родзинка ЗДМУ, саме наш університет  вперше представив реальний вибір навчальних курсів для студентів. На всіх кафедрах університету викладачі розробили і продовжують on line курси на сучасній LMS платформі edX. Про те, що студенти реально оцінили, підтримали і активно втілюють цю ідею в практику освітнього процесу, свідчить таке порівняння. У перше видання каталогу увійшло 110 курсів з різних навчальних дисциплін, у другому їх було 161. Третє, щойно видане, налічує вже 635 онлайн курсів! Особливістю нового видання є те, що увесь контент розбито на чотири блоки: клінічні дисципліни, медико-біологічні, фармацевтичні і суспільно – гуманітарні. За спеціальним QR-кодом можна, перейшовши на електронні ресурси, відшукати потрібний курс.

Реалізація цього проєкту набула особливого значення впродовж останнього року, під час карантинного періоду навчання, коли збільшилася частка  самостійної  роботи студентів у обсязі навчального плану. Тож розвиток on line курсів у системі медичної освіти ЗДМУ триватиме.

22.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR