Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
УЗД експертного класу для маленьких пацієнтів

УЗД експертного класу для маленьких пацієнтів

   Щороку наш університет на десятки мільйонів гривень закуповує для клінічних кафедр найсучасніше обладнання, яке використовується для надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню. Потужний внесок університету у збереження здоров’я населення регіону  і є свідченням високої ступеня соціального партнерства та відповідальності перед суспільством. 
   Однією з перших черговий подарунок від ЗДМУ у новому році отримала  КНП «Міська дитяча лікарня №5» Запорізької міської ради – УЗД апарат експертного класу MyLab X5 із спеціалізованими датчиками та принтером. 
   «П’ята дитяча міська лікарня – це головна наша клінічна база, - наголосив ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник під час передачі апарату УЗД лікарні. - Тут розташовані наші чотири кафедри, які здійснюють підготовку педіатрів, підготовку інтернів та перепідготовку лікарів. Тому ми дуже велику увагу приділяємо цій лікарні. Апарат MyLab X5 широкого спектру дії, на ньому можна вивчати все: він має три датчики, які дозволяють вивчати всі органи – і серце, і печінку, і нирки, і легені, і судини. Це не перший апарат, який ми подарували лікарні, мабуть, вже четвертий. А минулого року придбали ендоскопічну хірургічну стійку, на якій роблять найскладніші операції». 
   Не приховує свого задоволення і головний лікар КНП «Міська дитяча лікарня №5» Андрій Запорожченко: «Робота у денному стаціонарі на апараті такого класу дозволить  якісно і практично у повному обсязі забезпечити амбулаторні обстеження ультразвукові, і всі скрінінги, які тільки можливі». 
  Нову апаратуру встановлено у відділенні денного стаціонару. До речі, п’ята міська дитяча лікарня - єдиний у Запоріжжі дитячий лікувальний заклад, у якому сконцентровано всі види надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню: стаціонарної, консультативної амбулаторно-поліклінічної та виїзної для інтенсивної терапії новонародженим.
  Запорізький державний медичний університет готує разом з владою міста Запоріжжя цілу програму співпраці – детальніше про це у відео
 
 
 
 
 
 
 
19.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR