Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

   Підсумки успішності студентів усіх спеціальностей за результатами осіннього семестру 2020-2021 н.р. розглянула сьогодні Вчена рада Запорізького державного медичного університету на своєму засіданні. 
   Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова, декани медичних факультетів доцент Володимир Компанієць, доцент Юрій Полковніков та доцент Максим Шишкін, заступник декана І фармацевтичного факультету доцент Людмила Черковська детально проаналізували показники успішності студентів, відзначивши суттєвий ріст якісної та абсолютної успішності. 
   На весняний семестр заплановане збільшення частки аудиторної роботи. Так, з початку лютого в аудиторіях уже займаються іноземні студенти, з 15 лютого вийшли на захист практики п’ятикурсники-фармацевти. З 22 другого лютого офлайн вийдуть ще 14 категорій здобувачів вищої освіти, всього за лютий в аудиторії вийде 80 студентських груп. А наступного місяця, з 1, 9 та 15 березня, очікуємо ще 231 групу. 
   З 1 березня у міжкафедральному тренінговому центрі практичні навички будуть відпрацьовувати шестикурсники медичних факультетів – по 8 груп на тиждень. Графік за кожною локацією уже створений, маршрути відпрацьовані, викладачі готові. 
   Процес виходу офлайн студентської спільности потребує особливої уваги усіх кафедр. Втім, в університеті є усі умови для того, щоб забезпечити якісний освітній процес для усіх категорій здобувачів. 
   Вчена рада проголосувала за обрання на вакантні посади та присвоєння вчених звань, розглянула ряд інших нагальних питань. 
 
18.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR