Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Лікарі – інтерни про медичну допомогу при критичних станах

Лікарі – інтерни про медичну допомогу при критичних станах

Сьогодні в ЗДМУ непересічна подія. Тут відбувається навчально–практична онлайн конференція для  лікарів-інтернів, молодих спеціалістів за спеціальністю «Медицина», «Педіатрія» та студентів VI курсу. Тема - «Сучасна тактика надання медичної допомоги при критичних станах». 
«Таку конференцію ми проводимо вдруге, - зазначив декан ФПО ЗДМУ професор Юрій Рябоконь, - але у форматі онлайн це перший досвід. Особливість заходу полягає в тому, що обговорення тематики відбувається в площині надання медичної допомоги саме при критичних станах. У лікарській практичній діяльності вони не є рідкістю і вимагають від фахівців  усіх без винятку спеціальностей швидких дій, прийняття професійних рішень в лічені хвилини, бо від цього залежить життя людини. Від того, наскільки лікар–інтерн підготовлений до таких ситуацій, залежить у майбутньому його професійна здатність справлятися зі своєю високою місією. 
Сьогодні свої доповіді виголосять 14 лікарів–інтернів першого року навчання різних спеціальностей, це інфекційні хвороби, внутрішні хвороби, сімейна медицина, акушерство і гінекологія, ортопедія і травматологія, хірургія, анестезіологія та інтенсивна терапія, широкий спектр педіатричного профілю. Теми так чи інакше пов’язані з КРОКівськими випробуваннями. Сформовано команду з підключенням понад 300 слухачів, для яких обговорення тематики конференції буде хорошим професійним вишколом».
Модераторами заходу виступають – завідувач кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології професор Віталій Кривенко, завідувачка кафедри дитячих хвороб професор Людмила Боярська, професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології професор Михайло Колесник, декан ФПО професор Юрій Рябоконь. Трансляція доповідей ведеться з Центру дистанційної освіти і телемедицини університету за технічної підтримки співробітників кафедри медичної і фармацевтичної інформатики та новітніх технологій.
Про те, що майбутні  лікарі  Запорізького державного медичного університету уже на першому році навчання в інтернатурі серйозно готуються до практичної роботи, свідчать розроблені і представлені широкому загалу теми, наприклад:  «Гіпертензивні розлади вагітних. Еклампсія», «Особливості проведення серцево – легеневої реанімації у дорослих: рекомендації 2020 року», «Гострий коронарний синдром з елевацією сегмента ST: діагноз та невідкладна допомога», «Особливості реанімації новонароджених та дітей грудного віку», «Дегідратація у дорослих. Дегідратаційний шок», "Сучасні аспекти діагностики та лікування мозкових інсультів", «Основні засади лікувально-діагностичної тактики лікаря при кровотечах», «Транспортна іммобілізація», «Диференційна діагностика коматозних станів у відділенні невідкладної допомоги» та багато інших. 
Ґрунтовну підготовку молодої генерації до участі в навчально – практичній конференції здійснювали викладачі, вчені провідних клінічних кафедр ЗДМУ, серед яких – професори О.А. Козьолкін, М.Ю. Колесник, доценти С.І. Воротинцев, Н.Г .Ізбицька, Ю.В. Котлова, Д.А. Задирака, Н.О. Ярешко, О.П. Федорова, О.П. Москальков, І.С. Качан та інші. 
 
18.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR