Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Виховний процес стимулює добре навчатися

Виховний процес стимулює добре навчатися

     Цікаво й насичено організували студентське життя викладачі кафедри іноземних мов у першому семестрі. Головним чином зосереджувалися на виконанні плану освітнього процесу, а також розвивали програму виховної роботи зі студентами. Пріоритетним напрямком в організації виховного процесу кафедри є індивідуальний підхід до кожного студента, до виховання студентів як особистостей. Викладачі прагнуть стимулювати їх до саморозвитку й самовиховання, духовного пошуку. Тому створення освітньо-виховного середовища відбувається із пізнанням молоді надбань духовної та моральної спадщини країни, де вони навчаються. Особливо актуальним це стало в умовах карантинних обмежень. 
     Викладачі кафедри продовжують активно співпрацювати з міжнародним благодійним фондом Карітас-Запоріжжя у рамках волонтерського руху (відповідальна - доцент Лілія Безпала). Відбулася зустріч студентів й викладачів ЗДМУ з представниками фонду, на якій погодили основні напрямки співпраці на майбутнє. 
     Помітною подією стало перше у 2020-2021 навчальному році онлайн засідання міжуніверситетського круглого столу «Англійська мова: спосіб мислення, професійна комунікація та діалог культур», яке кафедра провела спільно з Національним університетом «Запорізька політехніка» та Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка. 
     Під керівництвом доцента Світлани Трегуб відбулося чотири засідання гуртка «Lingua». Студенти готували цікаві доповіді, яскраві мультимедійні презентації та дискутували щодо питань дистанційного навчання в медичних ЗВО, іміджу сучасного лікаря, лікарського сленгу, перспектив розвитку іноземних мов в ЗДМУ тощо.
     Викладач Ганна Люшинська модерувала два онлайн засідання English Speaking Club, під час яких студенти обговорювали англійською мовою питання здорового способу життя й родини майбутнього.
     Родзинкою став святковий онлайн конкурс «Merry Christmas» на кращу листівку та стіннівку, метою якого було естетичне виховання студентів, розвиток творчого потенціалу та розширення лінгвокраїнознавчого світогляду (відповідальні – доцент Лілія Беспала та викладач Вікторія Жаворонкова). У конкурсі взяли участь 62 студенти.  Шляхом голосування на офіційній сторінці кафедри у Фейсбук було обрано переможців. 
     Студенти І-ІІ курсів медичних й фармацевтичних факультетів за традицією змагалися у Всеукраїнських конкурсах творчих перекладів (відповідальна – доцент Алла Куліченко).. Гарною новиною для кафедри стали імена переможців: Юрій Новік, Поліна Павлюченко і Марк Дергобузов, які здобули перемогу та відзнаку у 16-му конкурсі поетичного перекладу, організованому кафедрою перекладу НТУ «Дніпровська політехніка».
     Майя Лєбєєва взяла участь у Міжнародному конкурсі творчих робіт «Youth Art» онлайн в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (організатор – Вища школа управління та адміністрації в Ополє (Республіка Польща), надіславши на розгляд світлини з hand-made виробами, додаючи до кожної детальний опис англійською мовою.
     Особливу увагу колектив кафедри іноземних мов зосереджує на виховній роботі зі студентами, які входять до марокканського земляцтва. Студенти з Марокко активно готували й обговорювали теми під час засідання круглого столу (Бухаяр Маруан, Малаінін Малаінін), брали участь у конкурсі на кращу стіннівку (Ель Хармуді Аміна, Айяді Фатін) та у засіданні гуртка Speaking Club (Бенсаід Аріж, Юсфі Каутар). Приємно, що студенти-іноземні громадяни виявляють інтерес до історії нашої держави та з повагою ставляться до культурно-історичної спадщини українського народу.
     Викладачі кафедри іноземних мов вдячні всім студентам, які долучилися до кафедральних подій І семестру, й запрошують до не менш цікавих заходів з виховної роботи в наступному. 
 
17.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR