Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Академічна доброчесність та запобігання корупції - підходи системні

     Питання академічної доброчесності, запобігання проявам корупції постійно в полі зору ректорату Запорізького державного медичного університету. Адже на науково-педагогічних  працівниках ЗДМУ лежить підвищена відповідальність за виховання у студентів високих морально-етичних цінностей, в тому числі і на власному прикладі. Усі науково-педагогічні працівники ЗДМУ несуть особисту відповідальність за коректну роботу із джерелами інформації, дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань,  порушення загальноприйнятих правил цитування, використання плагіату. Тому ця робота потребує системних підходів, а не разових заходів. 
     От і на сьогоднішньому засіданні ректорату, яке відбулося під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника в онлайн-форматі, вкотре обговорювалися важливі аспекти фундаментальних принципів  академічної доброчесності,  запобігання випадкам несумлінної поведінки. Відповідну інформацію до членів ректорату донесла проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова. 
     Декани факультетів поінформували про поступове виведення студентів в аудиторний формат навчання. Приміром, шестикурсники ІІ міжнародного факультету відсьогодні уже відпрацьовують практичні навички у міжкафедральному тренінговому центр, а вітчизняні випускники – з 1 березня. З 22 лютого в аудиторії вийдуть вітчизняні студенти першого курсу медичних факультетів. І так, поступово, за курсами і спеціальностями студенти повертатимуться в аудиторії. Втім, лекції залишатимуться виключно в онлайн-форматі, строго за розкладом, з повною візуалізацією. 
     В аудиторному форматі вже другий тиждень працюють студенти медичного коледжу, відпрацьовуючи практичні заняття на навчальній базі та у п’ятій міській лікарні і пологовому будинку № 9. 
Контроль за якістю навчання триває постійно – впродовж минулого тижня навчальний відділ та кафедра медичної і фармацевтичної інформатики та новітніх технології моніторили усі лекційні та практичні заняття. Перевірені також електронні ресурси кафедр.
 
15.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR