Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Іноземні студенти шліфують практичні навички

Іноземні студенти шліфують практичні навички

Сто п’ятдесят іноземних студентів шостого курсу  II міжнародного факультету, які опановують   спеціальність «лікувальна справа» державною та англійською  мовами навчання, сьогодні почали складати практично – теоретичні навички з підготовкою до підсумкової атестації, яка очікує їх влітку. Цей етап у них триватиме до 26 лютого.  
«У зв’язку з пандемією наші здобувачі освіти  навчалися за змішаною формою навчання, але постійно виявляли бажання перейти  в офлан-формат, - зазначив декан II міжнародного факультету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Іван Мельник -  Такої можливості знову працювати в Міжкафедральному тренінговому центрі та в комп’ютерних класах університету вони очікували з нетерпінням, тому з’явилися на очне навчання  вчасно, з гарним налаштуванням до роботи. Сумлінно та відповідально взялися виконувати завдання, які проводяться з  метою удосконалення практичних навичок випускників-лікарів  2021року».
«У нас сьогодні відпрацьовують практичні навички дві групи шестикурсників, по 11 та 12 осіб в кожній, –  розповіла керівник Міжкафедрального тренінгового центру Катерина Романова. – Для зручності ми розподілили їх на підгрупи. Поки одна ланка вправляється із завданням з електрокардіографії, друга демонструє навички серцево–легеневої реанімації. Тим часом студенти іще однієї групи показують, як правильно провести терапевтично–пропедевтичний огляд – аускультацію, перкусію, пальпацію серця і легень, а також практичні знання з акушерства й гінекології. Таким чином під супроводом чотирьох викладачів у центрі  вони пройдуть чотири локації. Зі студентами працюють співробітники усіх трьох кафедр внутрішніх хвороб, а також кафедр акушерства і гінекології, госпітальної педіатрії, факультетської педіатрії, пропедевтики дитячих хвороб, анестезіології та інтенсивної терапії, медицини катастроф та військової медицини. 
Окремим напрямком відпрацювання практичних навичок є робота з віртуальним пацієнтом за трьома сценаріями – терапевтичним, педіатричним та інфекційних хвороб з ухилом COVID-19. Продемонструють також знання з хірургії та загальної гігієни. Над цими завданнями  студенти працюють у спеціально відведених  комп’ютерних класах, розташованих на ряді кафедр. 
З 1 березня такий вишкіл пройдуть вітчизняні випускники  I і II медичних факультетів».
 
15.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR