Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
В аудиторіях – англомовні студенти

В аудиторіях – англомовні студенти

Ожили коридори й навчальні класи   третього навчального корпусу ЗДМУ – почали навчатися першокурсники II міжнародного факультету. На кафедрі анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії вони приступили до вивчення однієї з найважливіших для майбутнього лікаря дисципліни – анатомії людини. Молодь бадьора, з гарним настроєм, всі задоволені, що можна зайти в аудиторію, привітатися з викладачем. Усі в масках, дотримуються дистанції та інших протиепідемічних засторог, в класах перебувають невеликими групами. Так само на піднесенні почуваються й викладачі.
«Анатомію потрібно вивчати наживо, - переконана завідувачка кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії, доктор медичних наук, професор Олена Григор’єва. – Звичайно, тривалий час пандемія диктувала нам інший формат, ми його досконало опанували також, але незрівнянне задоволення маємо працювати зі студентами навіч. Зараз на кафедру прийшли 19 груп англомовних студентів, це понад двісті осіб, вони починають свій студентський шлях і ми раді всіх вітати. Попередньо, іще в статусі вступників, вони прослухали курс лекцій, зокрема, й з нашої дисципліни, тому певний рівень підготовки вже мають. Зараз активно приступили до навчання, працюють з анатомічними препаратами, макетами скелетів, кісток, користаються найсучаснішими технологіями, як наприклад інтерактивний анатомічний стіл Аnatomage, який дозволяє вивчати будову тіла людини в 3D форматі. У нас зараз сучасне оснащення, якого б ці студенти не побачили в інших закладах освіти, це дозволяє піднести рівень викладання дисципліни  на новий якісний щабель».
Із анатомією, за словами Олени Анатоліївни, студенти дружитимуть принаймні, два роки, опанувавши також клінічну анатомію. Тому викладачі кафедри, а всі вони володіють англійською і майже стовідсотково працюють з цими групами, налаштовують здобувачів освіти на серйозну ґрунтовну роботу з самого початку.
У цьому ж навчальному корпусі, двома поверхами вище, також першокурсники II міжнародного факультету вивчають курс української мови, як іноземної. Викладачі кафедри культурології і українознавства, кандидати філологічних наук Тетяна Шадріна, Ганна Звягіна, Ольга Федько вводять іноземців у прекрасний світ української мови, починаючи з алфавіту, звуків. Промовляють поезії, щоб студенти відчули неповторну мелодійність мови країни, де пройде їхня студентська юність. 
«Знаємо з досвіду, - каже завідувачка кафедри, доктор філологічних наук, професор Ольга Турган, - що багатьом іноземцям вдається опанувати мову. І хоча в майбутній професійній діяльності вони послуговуватимуться своєю рідною, як прекрасно разом з дипломом привезти іще одну мову, це може в житті згодитися несподіваним чином. Відчуваємо задоволення, що нарешті можемо спілкуватися зі студентами навіч, у практичних мовних заняттях це має неоціненне значення».
 
11.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR