Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Просвітницька місія студентів ЗДМУ

Просвітницька місія студентів ЗДМУ

Три роки поспіль кафедра іноземних мов ЗДМУ співпрацює з благодійним фондом «Карітас Запоріжжя».  Наші студенти не лише вивчають англійську, а й активно допомагають волонтерам фонду в роботі з дітьми з особливими потребами, організовують майстер-класи, беруть участь у флешмобах та інших доброчинних заходах. 
Під час карантину співпраця з «Карітас» не припинилася, а перейшла в дистанційний формат. Зокрема, студенти-медики спробували себе в ролі спікерів на освітніх вебінарах, що проводяться з метою виховання у населення ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя. 
Однією з перших цей напрям волонтерської роботи опанувала студентка третього курсу I медичного факультету Єлизавета Єсіна, яка  провела вебінар для підлітків "Надання першої медичної допомоги при ранах та кровотечах".
 Студентка-волонтер, а Єлизавета також працює медсестрою педіатричного відділення Центру матері та дитини ім. Руднєва міста Дніпра, розповіла молодіжній аудиторії про види ран, їхні основні ознаки та ускладнення; ознайомила з правилами надання першої долікарської допомоги при ураженні голови, черевної порожнини, грудної клітини.  Волонтер вчила школярів техніці зупинки кровотеч та накладання джгута при їх різновидах.  
Учасники заходу дякували  Єлизаветі за можливість дізнатися корисну інформацію, що може врятувати життя.
Співробітники кафедри пишаються тим, що в нашому університеті навчаються такі талановиті та небайдужі студенти з активною соціальною позицією.
Лілія Беспала, заступник завідувача кафедри іноземних мов ЗДМУ
 
 
10.02.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR