Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Ремонти -  для комфорту  і краси

Ремонти - для комфорту і краси

До хорошого звикати приємно. Як от до ремонтів та оновлень в нашому університеті. Капітальні та поточні, вони тривають постійно, але так обережно втручаючись у загальний ритм насиченого університетського життя, що не перешкоджають йому, а по завершенні залишається лише приємно дивуватися змінам.

Як це було, наприклад, коли здійснювали ряд робіт у навчальному корпусі №1. Роботи торік тут проведені потужні. Здійснено капітальний ремонт із заміни інженерних мереж холодного водопостачання. А деякі глобальні перейшли у рік поточний: капітальний ремонт коридора та деяких приміщень першого поверху, центрального входу, холу та двох сходових маршів із заміною поручнів з першого по восьмий поверх.

Зазнав змін і навчальний корпус №2. Минулого року  здійснено  капітальний ремонт навчально-наукового комплексу з бібліотекою, навчальних кімнат цокольного поверху, а також поточний ремонт індивідуального теплового пункту.

У навчальному корпусі №3  капітально відремонтовані  коридори та санвузли.

Все літо аж до осені тривали роботи в аудиторно–спортивному корпусі:     капітальний ремонт фасаду з частковим утепленням; поточний ремонт спортивної  зали на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я. 

Відбувся капітальний ремонт з  благоустрою території  навчально-наукового лабораторного корпусу з віварієм.

Щороку виконується великий обсяг робіт для комфортного проживання здобувачів освіти у гуртожитках університету. Так минулого в гуртожитку №1 відбулися істотні перетворення: капітальний ремонт цокольної частини фасаду, ганків, заміна дверей, відновлення замощення та сміттєпроводу. У гуртожитку №2 капітально відремонтували приміщення №12, замінили  інженерні  мережі опалення,  вхідні двері першого поверху. Мешканців гуртожитку №3 майстри порадували    капітальним ремонтом коридору, приміщень №   IV, V, VI, VII, душових кімнат. Є обнови й у гуртожитку №4, тут замінили двері  в санвузлах III, IV, V поверхів. А в гуртожитку №5 приємно зайти у капітально оновлене приміщення буфету, кухні та приміщення для миття посуду.

Скрізь, де це потрібно, здійснено поточний ремонт сміттєпроводів,  індивідуальних  теплових пунктів.

Радує око благоустрій території ЗДМУ - торік облаштовано частину газону, усю красу якого особливо оцінимо навесні.

Не оминули обновами і Університетську клініку: капітально відремонтована  кафедра клінічної лабораторної діагностики, а в приміщеннях  кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та  неврології ФПО ЗДМУ відбувся ряд поточних ремонтів.

Слід зазначити, що такі роботи здійснено за участі залучених підрядних організацій. Напружено з високою віддачею трудилися  торік і працівники  ремонтно-будівельної служби університету. Про це красномовно свідчать цифри: відремонтовано 16 навчальних класів, повністю -  кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров`я,  41 кімната в гуртожитках університету. Усім – подяка за ударну працю!

 

           

20.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR