Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Клініко – діагностична лабораторія: якісні оновлення

Клініко – діагностична  лабораторія: якісні оновлення

Гарно почався рік у співробітників кафедри клінічної лабораторної діагностики, що розташована на базі Університетської клініки ЗДМУ! Відбулися урочисті входини після капітального ремонту у клініко–діагностичну лабораторію, яка, образно кажучи, є серцем і кафедри, та й самої потужної клініки. Із цією непересічною подією завітав привітати колектив ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник. Юрій Михайлович не приховував свого задоволення, адже ці перетворення, здійснені коштом ЗДМУ, стали іще одним кроком лабораторії  на шляху до відповідності міжнародному стандарту EN ISO 15189:2012 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності».

Ремонтники напружено працювали впродовж минулого  року, роботи виконувалися велетенські: здійснено капітальний ремонт приміщень з  цілковитою заміною водогону, каналізації, кабелів електричної лінії, проведено монтаж притоково-витяжної вентиляції, встановлено системи протипожежної безпеки та охоронної сигналізації.

Важливою умовою якісної роботи лабораторії є правильна організація робочих місць та розміщення обладнання у відповідності до технологічного процесу. Дизайн вражає:  приміщення  оснащені сучасними лабораторними меблями, що забезпечують комфортну роботу персоналу та правильну експлуатацію обладнання.

Завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, доктор біологічних наук Сергій Павлов переконаний, що й реконструкція приміщень кафедри, і самої  клініко-діагностичної лабораторії, а також  новітнє автоматизоване лабораторне обладнання істотно поліпшить якість проведення навчального процесу,  підготовку кваліфікованих спеціалістів з лабораторної діагностики й забезпечить якість медичних послуг на новому рівні.

Сергій Васильович констатує, що достовірність та своєчасність лабораторних досліджень вирізняє стиль  роботи персоналу клініко-діагностичної лабораторії Університетської клініки.  Працюють тут спеціалісти високого класу, переважну більшість з них вивчив університет.  Виконують потужний обсяг робіт, адже клініко-діагностична лабораторія Університетської клініки проводить дослідження за всіма основними напрямками лабораторної діагностики.

Новий ремонт, святковий настрій співробітників кафедри та лабораторії стане потужним мотиватором працювати іще з більшою віддачею та користю.

19.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR