Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Іспити: тиждень другий

18 січня в ЗДМУ розпочався другий іспитовий тиждень. Студенти складали 13 іспитів, вісім з них -  у дві зміни. Перевірка знань відбулася з  дисциплін:  гістологія, фізіологія, педіатрія, ортодонтія, фармацевтична хімія, фармакологія, мікробіологія, патофізіологія, патоморфологія.

За словами проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової, під час засідання ректорату  декани та гаранти освітніх програм звітували про результати іспитів, що відбулися минулого тижня. Відзначалася чітка організація, якісна робота всіх струтктур, що задіяні в організації іспитів, дотримання норм академічної доброчесності.

Здобувачі освіти, які не були допущені до сесії, чи отримали незадовільні оцінки, ознайомлені з розкладом перескладання форм контролю та готуються до перескладання. Для успішних студентів незабаром розпочнуться зимові канікули.

19.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR