Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Працюємо напружено і плідно

Працюємо напружено і плідно

Перший тиждень нового року видався напруженим і плідним: іспити у студентів перехідних курсів, заліковий тиждень у інтернів, підготовка до сесії у п’ятикурсників спеціальності «Медицина», підготовка до складання ОСКІ студентами спеціальності «Лабораторна діагностика», курси підвищення кваліфікації та факультеті післядипломної освіти, початок нового навчального семестру у коледжі. Все це потребувало пильного контролю ректорату і прийняття оперативних рішень.

Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні ректорату, яке, вже традиційно, відбулося онлайн під керівництвом ректора ЗДМУ професора Ю.М. Колесника.

Декани факультетів доповіли про стан академічної заборгованості здобувачів освіти та прогнозовані відрахування неуспішних студентів. Такі є на кожному курсі і кожній спеціальності, в тому числі – й серед іноземних студентів.

До речі, щодо іноземних студентів. За інформацією деканів І та ІІ міжнародних факультетів, нині в ЗДМУ навчається понад три тисячі іноземних громадян.

Чудовою новиною поділився декан факультету післядипломної освіти професор Ю. Ю. Рябоконь: надійшла аналітична довідка від Центру тестування при МОЗ України, згідно з якою наші лікарі-інтерни склали ліцензійний іспит «КРОК-3» найкраще в Україні!

Ректорат розглянув питання публікативної активності науковців університету: до 20 січня кафедри мають надати детальні звіти про наукові статті, які були опубліковані співробітниками впродовж 2020 року.

Щороку університет допомагає своїм випускникам отримати перше робоче місце. Не стане винятком і 2021-й. Відповідна підготовча робота уже ведеться і, сподіваємось, буде успішною.

На засіданні розглянули і ряд інших поточних питань.

18.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR