Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У студентів ЗДМУ – іспити!

У студентів ЗДМУ – іспити!

Вісім іспитів у дві зміни склали студенти ЗДМУ першого в поточному році екзаменаційного дня. У визначених заздалегідь і підготовлених технічно аудиторіях на платформі Teams здобувачі знань демонстрували свої знання з таких дисциплін як анатомія, фармакотерапія, українська мова,  внутрішня медицина, гістологія. Напередодні з кожної дисципліни в потоках, також на платформі Teams, відбуваються консультації.

За словами проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової, увесь процес складання сесії відбувається під контролем ректорату, навчального відділу, деканатів.  Як завжди небагато, але є студенти, яких не допущено до складання іспитів. Для них буде призначено додатковий сесійний період за додатковим розкладом, після ліквідації заборгованості та отримання допуску до іспитів.

Одними з перших складали іспит другокурсники, які навчаються за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія», яким належало продемонструвати свої знання з дисципліни «Науково-доказова практична діяльність у фізичній терапії, ерготерапії» в онлайн режимі, з використанням ресурсу MS Teams.

Підготовка до іспиту тривала впродовж всього осіннього семестру, зазначила гарант освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» Світлана Канигіна. На практичних заняттях студенти вивчали нормативно-правову базу наукових досліджень, особливості студентської наукової діяльності, вимоги до оформлення наукових робіт.

Голова екзаменаційної комісії, професор кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Едуард Дорошенко підкреслив, що складання іспиту в онлайн режимі завдяки технічним можливостям, створеним в університеті та підтримці представників кафедри медичної і фармацевтичної інформатики, проходить без проблем, всі 100% студентів своєчасно підключились, отримали і виконують завдання. Напередодні під час консультації студентів ще раз детально проінструктували щодо особливостей проведення іспиту з використанням ресурсу MS Teams, його тривалістю і провели пробне тестування. Таким чином, технічні труднощі були зведені до мінімуму. Іспит традиційно приймає екзаменаційна комісія у складі трьох осіб - професора та двох доцентів, студенти попередньо ознайомлені з критеріями оцінювання, всі питання іспиту відповідають тематичному плану силабуса навчальної дисципліни.

Доцент Олена Черненко розповідає, що кожне практичне заняття розпочиналось з питань академічної доброчесності та плагіату в наукових роботах. Впродовж вивчення дисципліни студенти не тільки отримали ґрунтовні теоретичні знання, а й мали можливість їх практичного застосування. Наприклад, вони самостійно складали та структурували питання для анкетування за певним напрямком, проводили антропометричні дослідження і будували порівняльні таблиці та графіки.

Бажаємо успіху в складанні іспитів зимової сесії студентам усіх спеціальностей! Ми впевнені в ваших знаннях!

 

 

13.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR